Yüz Serumları Ne İşe Yarar?

Yüz Serumları Ne İşe Yarar?

Özellikle son yıllarda popüler olan yüz serumları cildi ve besleyici, nemlendirici ve sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Yaşınıza uygun içerikte olan serumları kullanarak, hem karışıklığı önleyebilir, hem de daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yüz Serumu Çeşitleri

Yüz serumları, cilt tipine göre içeriklere ayrılmıştır. Kuru cilt, yağlı cilt ve normal ciltler için serumlar vardır. Yağlı cilde sahip olanlar, genelde matlaştırıcı etkisi olan bitkisel ürünleri tercih etmelidir. Kuru cilde sahip olanlar, daha çok yağ bazlı olan ürünleri tercih edebilir. Bu ürünler hem besleyicidir, hem de cildin sarkmasını önler. Normal ciltler daha hafif içeriği olan ve canlandırıcı etkili ürünleri tercih etmelidir. Alerjik ve hassas ciltler için ürün seçilirken dikkat edilmelidir. Cilt seruma karşı hassas olabilir. Bunun yerine nemlendirici kullanmak, daha doğru olandır.

Yüz Serumları Kaç Yaşında Kullanılır?

Yüz serumları, 25 yaş ve üzerine tavsiye edilir. Bu yaş üzeri herkes rahatlıkla serum kullanabilir. Etki görmek için, ürünleri düzenli kullanmak şarttır. Bir serumun etkisi, ancak 1 ay sonra başlar. https://www.dermolisa.com/serumlar  sitesinden serum çeşitlerini, güvenle alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir