Şık Bluz Modelleri

Şık Bluz Modelleri

Gömlek ve tişört giymek herkesin sevdiği bir durumdur. Ancak daha şık bir tarza sahip olmak isteyenler şık bluz modelleri giyerek tarzlarını yansıtabilirler. Şık tasarımlara sahip olan bluzler sade tasarımlara sahip olanlara oranla daha fazla tercih ediliyor. Şık tasarımlarla ve desenlerle bezenen bluz modellerinde kullanılan yaka tasarımları da dikkat çekiyor. V yakalı modellerden yuvarlak yaka modellere, bisiklet yaka modellerden hakim yaka modellere kadar tüm yaka kesimlerine sahip olabilirsiniz.

Klasik Bluz Modelleri

Klasik bluz modelleri oldukça ağır renk tonları içerir. Arka kısımlarında fermuar yerleri vardır ve fermuarlar ince şekilde ve gizli tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda düğmeli olan modellerde de düğmeler genellikle gizlenir. Bluzlerde ön kısımlarda fermuar ve düğme tasarımına nadiren yer verilir.

Spor Bluz Modelleri

Klasik bluz modelleri yanı sıra spor modeller de mevcuttur. Sporluğu ve rahatlığı bluzlere katmak için daha çok dantelsiz ve açık renkli gömlek tarzı tasarımlarla buluşabilirsiniz. Tüm bu modeller sınırsız bir şekilde https://www.quzu.com.tr/bluz adresinde sizlerledir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir