Nostalji Aşıklarına: Her Bütçeye Uygun En İyi Pikaplar

Nostalji Aşıklarına: Her Bütçeye Uygun En İyi Pikaplar

Bir kere plaktan müzik dinlediyseniz bu keyiften vazgeçmek, düşündüğünüzden çok daha zor olacak! Evinizde nostalji rüzgarları estirecek bir pikap satın almanın vakti geldi de geçiyor belki de. Her bütçeye uygun en kaliteli pikapları sizler için derledik. İşte her nostalji ve plak severin göz atması gereken en iyi pikaplar listesi…

GDL Retro Çanta Pikap T317


GDL T317, 3-4 saate varan bir batarya süresine sahip. Üstelik powerbank kullanarak bu süreyi uzatmanız da mümkün. 2 yıl garantili olan ürün, dahili hoparlöre sahip. 33-45-78 rpm hız seçenekleri sayesinde dilediğiniz plağı rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ek olarak cihazda asansör sistemi ile kol kontrol, otomatik ve manuel durdurulabilen tabla, metal iğne, kulaklık çıkışı ve aux girişi olduğunu söyleyelim. Taş plakları bile rahatlıkla çalabilen cihaz, plak dünyasına yeni atılanlar için harika! Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

QUIQA T105


tasarımı ve stereo hoparlörü sayesinde adeta zamanda yolculuk ediyormuş hissi veren QUIQA T105, kolayca tedarik edilebilen universal yedek parçalara ve 2 yıl garanti süresine sahip. Dahili ses sistemiyle dikkat çeken cihazı ister prize takarak ister powerbank’e bağlayarak kullanmanız mümkün. Seramik kartuş ve kristal iğne ile donatılan cihaz, taş plaklar da dahil olmak üzere tüm plakları çalabiliyor. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

GDL Retro Tr-W275 Gramofon Pikap


Dahili hoparlörüyle dikkat çeken GDL Tr-W275; 33, 45 ve 78 rpm hız seçeneklerine sahip. Otomatik ve manuel durdurulabilen tablası ve retro dizaynıyla büyük beğeni toplayan cihaz, 2 yıl garantili. Taş plakları bile rahatlıkla dinleyebileceğiniz bu cihaz, teknik donanım konusunda rakipleri kadar güçlü olmasa da harika bir tasarıma sahip. Hem müzik dinlemek hem de pikabın yarattığı nostaljik atmosferden yararlanmak istiyorsanız GDL Tr-W275, tam size göre! Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Lenco TT-34 Ahşap Pikap


En iyi pikaplar listesinde hem retro tarzı hem de yüksek kalite sesiyle dikkat çeken Lenco TT-34, ahşap çanta tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. Tasarımı sayesinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz cihaz, boyutu sayesinde de kapağı kapalı bir şekilde plak dinlemeye imkan tanıyor. İki adet başarılı stereo hoparlöre sahip olan TT-34, USB bağlantısı sayesinde en sevdiğiniz plakları mp3’e dönüştürmenize de imkan tanıyor. Ek olarak cihaz, kayış sistemi sayesinde titreşimsiz çalışıyor ve 33, 45 78 rpm hız seçeneklerine sahip. Yarı otomatik mekanizması ve seramik kartuşuyla dikkat çeken cihaz, orta karar bir performans için oldukça yeterli. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Ion MAX LP Hoparlörlü Ahşap Pikap


Kayıtlarınızı Mac ya da Windows bilgisayarınızın USB bağlantısı yardımıyla mp3’e dönüştürebilen cihaz, dahili hoparlörüyle dikkat çekiyor. Ek olarak cihazda EZ Vinly/Tape Converter yazılım bulunduğunu, bu sayede müzik transferlerini de kolayca yapabildiğini söyleyelim. Cihazın arka kısmında yer alan kulaklık çıkışı sayesinde dilediğiniz gibi müzik dinleyebilir ya da aux girişini kullanarak kaset çalar vb. aygıtlardaki kayıtlarınızı dijital ortama aktarabilirsiniz. Standart RCA çıkışı ise kayıtlarınızı ev stereo sisteminde dinleyebilme imkanı sunuyor. Doğal ahşap görünüme sahip Ion Max LP, şeffaf kapağı sayesinde iğneyi koruyor ve pikap keçesinin temiz kalmasına yardımcı oluyor. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Ion Superior LP 7-in-1


Uzun süre boyunca ilk günkü kalitesini koruyan Ion Superior Lp, oldukça yeterli bir teknik donanıma sahip. Amfi ile desteklenen hoparlörleri yüksek ses seviyelerine çıkabiliyor ve cihaz; plak, kaset ya da CD çalar olarak kullanılabiliyor. Ek olarak cihazdan AM/FM radyoları dinleyebilir, Bluetooth ve USB bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Eski kasetlerinizi dijital formata çevirebilen cihaz, nostalji sevdalıları için oldukça ideal bir tasarıma sahip. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Lenco L-3808


Ev tipi kullanıcılar için özel olarak dizayn edilen Lenco L-3808, ahşapla birleştirilen modern tasarımıyla beğeni topluyor. Pikap, eski kayıtlarınızı dijital ortama aktarmanıza imkan tanıyor. Ek olarak cihaz, Direct-Drive adı verilen motorlu sisteme sahip; bu sayede uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabiliyor. Plak okuma tablasını olası kaza, darbe ve zararlardan korumak için plastik bir toz kapağına sahip olan cihazın plak okuma hızı ise 33 ve 45 rpm. Cihaz, aynı zamanda yarı otomatik dönüş sistemine sahip. Dahili pre-amplifier’a sahip olan Lenco L-3808, mekanik kolu ve yüksek kalitede mmc kartuşuyla da dikkat çekiyor. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Lenco L-85


Lenco L-85 sayesinde eski ve yeni plaklarınızı ,bulunduğunuz her yerde mp3’e çevirmeniz mümkün. Kayışlı motora sahip olan cihaz, temiz bir ses kalitesi sunuyor ve farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Yarı otomatik sistemle çalışan cihazda, yüksek kalitede mmc kartuş bulunuyor. Takılabilir toz kapağı sayesinde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz L-85, 33 ve 45 rpm hız seçeneklerine sahip. Cihazın ev kullanımı için ideal bir donanıma ve kaliteye sahip olduğunu da söyleyelim. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Sony Ps-Hx500


Teknoloji devi Sony tarafından çeşitli yenilikler kullanılarak tasarlanan Ps-Hx500, oldukça başarılı bir ses kalitesine sahip. Ek olarak cihaz, eski kayıtlarınızı mükemmel bir kalitede dijital ortama aktarabiliyor. İki farklı hız seçeneğine sahip olan Ps-Hx500, hem LP albümleri hem de EP singleları dinleyebilmeniz için 33-1/3 ve 45 rpm hızda çalışabiliyor. Cihazda bulunan dahili Phono EQ amplifikatör, entegre amplifikatör veya harici Phono EQ’dan müzik çalmak için Hat ve Fono çıkışı arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Pikap kolunun kabuk tasarımı ise dayanıklılığı arttırıyor ve sese hacim kazandırmak için kartuşu sabitliyor. Kabuğun hafif yapısı, en alçak rezonans frekansını optimize ederken yuvarlatılmış şekli ise en saf sesi sunmaya yardımcı oluyor. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Can-Hifi Td 309


Döner platformuyla dikkat çeken Can-Hifi Td 309, üç noktalı süspansiyonuyla da beğeni topluyor. Hem mekanik hem de estetik açıdan mükemmel dengeyi yakalayan cihaz; analog sesi yeniden üretiyor, bu sayede pikap deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Pikap için özel olarak tasarlanmış olan TP 92 tonearm, ultra-düşük sürtünmeli bir yatak ve sıfır tutuşlu yenilikçi bir manyetik anti-öngerilim sistemi kullanıyor. Pikabın kol tüpü ise RMR (Azaltılmış Modal Rezonans) teknolojisi ile sönümlenen haddelenmiş alüminyumdan üretiliyor. En iyi performans için ayarlanabilir kayış gerginliğine sahip olan cihaz, rakiplerine göre üstün bir donanıma sahip. Yüksek fiyatıyla dikkat çeken cihaz, bir pikaptan bekleyebileceğiniz her türlü donanıma sahip. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Son zamanların en popüler pikaplarını incelemek için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir