Müziğin Her Tınısını Duyabileceğiniz En Kaliteli ve Yüksek Performanslı DJ Kulaklığı Modelleri

Müziğin Her Tınısını Duyabileceğiniz En Kaliteli ve Yüksek Performanslı DJ Kulaklığı Modelleri

DJ kulaklıkları sahne performansları ya da ev stüdyosu çalışmalarında çokça tercih edilen yalıtımlı kulaklık modelleri olarak biliniyor. Özellikle müziğin her tınısını duymak isteyen DJ’lere özel olarak üretildikleri için yüksek kaliteli bileşenlere sahipler. Birçok kullanıcı en kaliteli DJ kulaklığı modelleri arasında seçim yaparken; marka, model, kalite ve performans gibi kriterleri göz önünde bulunduruyor. Aynı zamanda kulaklığın rahat ve uzun süreli sahne performansında yormayan bir model olması da önemli kriterlerden birisi. DJ kulaklıklarının fiyatları marka ve modellere göre değişiyor ve çok uygun fiyatlara satılan modellerin yanında araba parasına satılan modeller de var. Hem yeni başlayan hem de profesyonel DJ’ler için en iyi DJ kulaklığı modelleri bu listede!

Behringer HPX2000

Behringer HPX2000 fiyat performans olarak iyi bir ses kalitesi sunan ultra geniş frekans tepkilerine sahip bir DJ kulaklığı modeli. Yüksek kaliteli kobalt kapsüllerin sağladığı geniş frekans tepkileri ile dinlenen şarkılardaki her detayı duyurabiliyor. İyi bir bas tepkisine sahip olan Behringer HPX2000 aynı zamanda tiz ve mid frekanslarda oldukça başarılı. Oldukça yumuşak kulak yastıkları ve kafa bandına sahip olan Behringer HPX2000 fazlasıyla rahat bi DJ kulaklığı modeli. Bu sayede uzun sahne performanslarında yormuyor. Behringer HPX2000 stüdyo kullanımları ve sahne performanslarında kullanılabilecek bir ses kalitesine sahip düşük bütçeli bir fiyat performans modeli. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: Çok hızlı elime ulaştı teşekkürler , paranız boşa gitmeyecek çok kaliteli bir ürün

EnergySistem DJ2

EnergySistem DJ2 ödediğiniz fiyata göre oldukça iyi bir ses kalitesine sahip rahat bir DJ kulaklığı modeli. Oldukça hafif bir yapıya sahip olması ile kullanıcıyı yormuyor. Dengeli bir bass tepkisine sahip olan EnergySistem DJ2 tiz ve mid frekanslarda da tatmin edici bir deneyim sunuyor. Kulak yastıkları ve kafa bandı oldukça yumuşak bir yapıya sahip. Hafifliği ve rahatlığı ile oldukça ergonomik olan EnergySistem DJ2 hem ev stüdyosu kullanımlarına hem de sahne performanslarına tatmin edici bir performansa sahip. Üstelik üzerinde dahili bir mikrofon da mevcut. Ayrıca her zevke hitap edebilen farklı renklerde versiyonları da var. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: görünüşü şık ve kaliteli bir ürün

Pioneer DJ HDJ-X5

Profesyonel DJ’lerden alınan geri bildirimler doğrultusunda üretilen Pioneer DJ HDJ-X5 Üst düzey bir DJ kulaklığı. Yüksek kaliteli ses sürücüleri her müzik frekansında kaliteli bir ses deneyimi sağlıyor. Üstelik Pioneer DJ HDJ-X5 yüksek ses seviyelerinde dahi sesin kalitesini bozmadan müziği dinleyebilmenizi sağlıyor. İyi bir malzeme kalitesine sahip olan Pioneer DJ HDJ-X5 oldukça sağlam bir ürün. Üstelik katlanabilir yapısı ile seyahat sırasında fazla yer kaplamadan kolaylıkla taşınabilir. Çok yumuşak ve rahat kulak yastıklarına ile kafa bandına  sahip olan Pioneer DJ HDJ-X5 en konforlu DJ kulaklığı modellerinden. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: Kaliteli güzel tercih edin fiyata göre profesyonel bir ürün

Behringer Hc200

Yüksek kaliteli profesyonel DJ kulaklığı modellerinden olan Behringer Hc200 uygun bir fiyat etiketine sahip. 57mm dinamik sürücüleri ile hem bas frekanslarda hem de mid ve tiz frekanslarda fiyatına göre üstün bir performans sunuyor. Yumuşak kulak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı ile oldukça konforlu. Üstelik dönebilir ve katlanabilir yapısı ile çok ergonomik. Bu ergonomik yapısı ile aynı zamanda seyahat ve gezilerde size eşlik edebilir. İyi bir ses yalıtımına sahip olmasıyla müziği dinlerken dışarıdan gelebilecek dikkat dağıtıcı sesleri engelliyor. Bu sayede tamamen dinlediğiniz müziğe odaklanarak çalışabilirsiniz. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: İstediğim gibi geldi teşekkürler

Takstar Pro 82

Takstar Pro 82 40mm yeni nesil sürücülere sahip oldukça kaliteli bir fiyat performans ürünü. Polimer kaplama kaliteli sürücüleri ile bas ve tiz frekanslarında oldukça iyi bir performans sunuyor. Bu sayede yüksek sesle müzik dinlemek istediğinizde sesin kalitesini bozmadan net ve kaliteli bir dinleme deneyimi sağlayabiliyor. Yumuşak kulak yastıkları ve kafa bandı ile uzun süreli çalışmalarda veya sahne performanslarında yorgunluk ve stres yaşatmıyor. Dönebilir ve katlanabilir yapısı ile oldukça ergonomik. Bu ergonomi gezi ve seyahatlerde taşıma kolaylığı sağlayacak. İsteğe göre ayarlanabilir 3 kademeli bas ayarı ile kullanım esnasında esneklik ve yaratıcılık imkanı veriyor. Sağladığı bu üst seviye özelliklere rağmen Takstar Pro 82 uygun bir fiyat etiketine sahip. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: Çok hızlı bir şekilde geldi, paketlenmesi gayet iyiydi. Üründen oldukça memnunum,uzun süredir kulak üstü kulaklık kullanmama rağmen, stüdyo kulaklığının bu denli farklı bir deneyim sunması beni baya etkiledi. Fiyat olarak kendisinin iki katı fiyatındaki ürünlerle gayet yarışabilecek seviyede bir ürün. Gözüm kapalı tavsiye ederim. Pan müziğede ayrıca teşekkürler…

Sennheiser HD 25 Plus

Üstün kaliteye sahip ses ekipmanları ile tanınan Sennheiser firmasının profesyonel DJ’ler için ürettiği Sennheiser HD 25 Plus üst seviye bir DJ kulaklığı modeli. Sennheiser HD 25 Plus en yüksek ses seviyelerinde dahi sesin kalitesini bozmadan müziğinize odaklanabilmeniz için kaliteli sürücülere sahip. Bu yeni nesil kalitesi ses sürücüleri ile her müzik frekansında üst seviye bir kalite sağlıyor. Dönebilir yapıya sahip kapsülleri ile stüdyo çalışmaları ve sahne performansları için oldukça ergonomik. Üstelik yumuşak yapıya sahip kulak yastıkları ve kafa bandı ile konfordan ödün vermiyor. Sadece 140 gr ağırlığa sahip olan Sennheiser HD 25 Plus hafifliği ve konforu ile sık tercih edilen üst kalite profesyonel bir ürün. Buna mukabil fiyatı birazcık tuzlu. İncelemek ya da satın almak için tıklayın

Kullanıcı yorumu: Kulaklık çok hafif ve ergonomik, ben Plus olanını aldım, yedek kısa kablosu ve ince kumaş taşıma kesesi ile birlikte geldi. Kulaklık kısmının çapları küçük olmasına rağmen izolasyonu gayet yeterli, boynunuza astığınızda veya başınızdayken ağırlık yapmıyor, uzun süre müzik çalmak için ideal. Hızlı kargo ve iyi paketleme ile ulaştı.

Electro Harmonix Hot Threads

Electro Harmonix Hot Threads en uygun fiyat etiketine ve fiyatına göre en iyi performansa sahip DJ kulaklığı modellerinden birisi. 40mm dinamik sürücüleri ile tüm müzik frekanslarında tatmin edici bir ses deneyimi sunuyor. Yumuşak kulak yastıkları ve kafa bandı ile oldukça konforlu bir model olan Electro Harmonix Hot Threads On Ear Stereo Wired aynı zamanda dönebilir ve katlanabilir yapısı ile ergonomik bir ürün. Üzerinde bulunan kumandası ile sadece stüdyo ve sahne kullanımlarında değil günlük kullanımlarda da kaliteli bir müzik dinleme keyfi sunuyor. Oldukça minimalist bir yapıya sahip olan Electro Harmonix Hot Threads On Ear Stereo Wired standart bir görünüme sahip. Bu sayede günlük kullanımlarda sırıtmadığı gibi profesyonel kullanımlarda da kalitesinden ödün vermiyor. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Kullanıcı yorumu: Çok daha pahalı kulaklıklar ayarında bir ses kalitesi var.

Hercules HDP DJ-Pro M-1001

Hercules HDP DJ-Pro M-1001 profesyonel DJ’ler için yüksek performansa sahip üst kalite bir DJ kulaklığı modeli. 50 mm güçlü ses sürücüleri ile bas, mid ve tiz frekanslarda üst kalite bir deneyim sağlıyor. Bu yönü ile hem stüdyo çalışmaları hem de sahne performansları için her türlü ihtiyaca cevap verebilen profesyonel bir çözüm. Dönebilen, katlanabilen, uzayıp kısalabilen yapısı ile hem performanslarda üst seviye konfora hem de seyahatlerde taşımayı kolaylaştıran bir ergonomiye sahip. Yumuşak ve büyük kulak yastıkları kulağınızı tamamen kaplayarak dışarıdan gelen sesleri izole ediyor. Bu sayede çalışmalarınızda dikkatiniz dağıtacak harici sesler olmaksızın performansınıza odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda üst seviye konfora sahip kafa bandı ile uzun kullanımlarda kafanıza baskı yapmıyor ve sizi yormuyor. Üstelik oldukça havalı ve şık bir tasarıma sahip. İncelemek ya da satın almak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir