Küçük Prens Hayranlarının Aşırı Hoşuna Gidecek  8 Temalı Ürün

Küçük Prens Hayranlarının Aşırı Hoşuna Gidecek 8 Temalı Ürün

Antoine de Saint-Exupery’nin 1943 yılında New York’ta küçücük bir otel odasında kaleme aldığı küçükten büyüğe herkesin hayatının belli bir döneminde yolunun kesiştiği ve bu kesişme sonucunda belki hayata bakış açılarının belki de hayatlarının tamamen değiştiği bir roman Küçük Prens. O incecik kalınlığına rağmen içerisinde yer alan adeta inci tanesinden daha kıymetli bir anlatıya sahip Küçük Prens. Hikayede altı farklı gezegeni gezerken karşılaştığı farklı tip karakterleri, duyguları ve düzenleri tasvir eden Küçük Prens, düşündürücü ve sorgulatıcı atmosferiyle okuyucusuna adeta daha iyi bir birey olma yolunda rehberlik ediyor. Okuyucu ile kurduğu bu derin ve ayrılmaz bağ sayesinde Küçük Prens, her kıtada kendisine ve anlattığı hikayeye hayran kalan büyük bir kitleye sahip. Bu hayranlığın bir sonucu olarak da popüler kültürde büyük bir yeri olan Küçük Prens, birbirinden farklı kategorilerde yer alan ürünler üzerinde tasvir edilerek hayranlarıyla buluşuyor. Biz de hayranlarının bayılacağı birbirinden güzel ve özel 8 ürünü bu içeriğimizde bir araya getirdik. İşte Küçük Prens hayranlarının seveceği 9 ürün…

Hubb Entertainment – Küçük Prens İskambil Destesi

Oyuncular ve koleksiyonerler için özgün projeler geliştirmek adına bir araya gelmiş, genç-azimli sanatçı ve girişimcilerden oluşan yaratıcı bir kolektif olan Hubb Entertainment, Küçük Prens İskambil Destesi projesi ile sektöre ilk adımlarını atıyor. Tüm takım için anlamı olan bir proje üstünde çalışmak isteyerek ilk projelerinin temasını Antoine de Saint-Exupery’nin Küçük Prens romanınından esinlenerek geliştirmeye karar veren grup, Küçük Prens İskambil Destesinin içinde yer alan her bir kartın taşıdığı simgesel anlamın, öykü içerisinde yer alan karakterlerin şahsiyet ve manaları ile uyumlanıp örtüşmesi için özenli bir çalışma yürüterek bu projeyi geliştirdi. Üzerinde oldukça detaylı çalışılmış bir proje olan Küçük Prens İskambil Destesi, 12 yüz kartında Küçük Prens’i nerede ve nasıl konumlandıracağına ciddi anlamda bir çaba harcamış. Çünkü romanda anlatılan hikaye dikkate alındığı takdirde Küçük Prens’i papaz, vale gibi pozisyonlarda tasvir etmek yaratılan proje ile öykü arasında bir uyumsuzluk yaratacağından 12 yüz kartından oluşan standart bir deste oluşturmak yerine asları da çizim listelerine dahil ederek bereketi, hüznü, gerçek aşkı ve güzel birliktelikleri temsil eden asları mana olarak da Küçük Prens ile bütünleştirdiler. Her bir destesi 56 adet özel olarak resimlendirilmiş karttan oluşan oyun-koleksiyon kartları, Küçük Prens’in baskın renk tonlarının etkili dokunuşlarla kullanıldığı, her bir karakterin, bambaşka bir anlatı ile kompoze edildiği, düşsel ve ışıltılı bir atmosfer sunuyor.

23 Mart Türkiye saatiyle 20:00 da proje kampanya sayfası Kickstarter’da canlıya geçecek. Bu özel iskambil kartlarının hikayesine kampanya sayfasından detaylıca ulaşabilir, sizlere özel oluşturulmuş “Special Support” paketini ya da beğenebileceğiniz diğer paketleri satın alarak, kampanya sonunda ileteceğiniz adresinize seçtiğiniz renklerde iskambil kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

Special Support seçeneği, Uncut PDF olarak görünüyor. Ama bu sadece Türkiye dışından sipariş verenler için böyle. Special Support paketi esasında Türkiye’den gelecek siparişler için oluşturuldu. Normal bir deste fiyatları 14 dolar + 6 dolar. Ama eğer Türkiye’de bulunuyorsanız, Special Support seçeneği ile alım yaptığınızda; hem tüm destelerin PDF’ine, hem de dilediği bir kart destesine sahip olabileceksiniz. Kargo ücreti de alınmayacak. Bu umut vadeden başarılır genç Türk ekibe destek olmak için tıklayabilirsiniz.

Attach – Küçük Prens Siyah Yapraklı Anı Defteri

Dış cildi sert malzemeden üretilen Küçük Prens temalı anı defterinin sayfaları kaliteli hamurdan üretilmiştir ve siyah renklidir. 72 siyah yapraktan oluşan anı defteri, 144 sayfadır. Ön yüzdeki Küçük Prens temalı görsel kabartmalı lake baskılıdır. 20,5 cm x 14 cm x 1.2cm boyutunda olan anı defterinin arka kapağında cilt kilidi ve sayfa ayırıcı olarak kullanılabilen ayraç vardır. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Hediye Sahibi – Küçük Prens Temalı Kaşıklı Kupa

Antoine de Saint-Exupery’nin Küçük Prens romanından alıntılanan “İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez.” cümlesinin İngilizce çevirisi yer alan Küçük Prens temaslı kaşıklı kupa, sıcacık içeceklerinizi yudumlarken size eşlik edecek. Seramik malzemeden üretilmiş olan kupa, seramik kaşık ve ahşap kapakla birlikte gelmektedir. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

By Lamp – 3 Boyutlu Küçük Prens Lamba

Küçük Prens’in yaşadığı gezegen olan B612 Asteroidinin görselleştirildiği 3 boyutlu Küçük Prens lamba, bilgisayar ortamında hazırlanan vektörel çizimlerin Plexiglass levhaya işlenmesiyle yapılmıştır. 20×30 cm ölçülerinde olan 12 Voltluk ahşap tabanın üzerine monte edilmiştir. Gün ışığı renginde olan 3 boyutlu lambanın çalışma ömrü 60.000 saattir. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.          

Atölye Hezarfen – Küçük Prens Seramik Karolu Ahşah Ayna

Seramik ve ahşabın birleşimi sonucu oluşan Küçük Prens temalı ahşap ayna, her biri 5×5 cm ölçülerinde olan 14 adet seramik karo ile çerçevelenmiştir. Küçük Prens konseptine uygun farklı görseller özel baskı tekniği kullanılarak seramik karoların üzerine işlenmiştir. Aynanın dış ölçüleri 22×27 cm’dir ve Küçük Prens hayranlarının evlerinin duvarına renk katarken günlük hayatlarında keyifle kullanacakları bir ev eşyasıdır. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

İkonika – Fellowship Küçük Prens Metal Tablo

B612 Asteroid üzerinde oturan Küçük Prens, tilki ve Küçük Prens’in çok sevdiği özenle baktığı gülünün bir temsilini oluşturan Fellowship Küçük Prens tablosu, 55 cm x 35 cm ölçülerindedir. Metal bir malzemeden üretilmiş olan İkonika Fellowship tablo, elektrostatik siyah mat toz boya ile boyanmıştır. 1.5 mm kalınlığında olan tablo, duvara asıldığında duvardan 1.5 cm uzakta durmaktadır ve arka kısmındaki askı aparatı ve paket içinde yer alan bir adet çivi sayesinde tabloyu istediğiniz duvara kolayca asabilirsiniz. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Cipcici – Küçük Prens Tek Kanat Blackout Perde

Isı ve ışık koruma özelliklerine sahip olan Cipcici Küçük Prens blackout perde, 260 cm uzunluğunda, 140 cm genişliğindedir. %100 polyester kumaştan üretilmiş olan bu perde, ortamı kışın sıcak yazın serin tutma özelliğine sahipken kullanıldığı odanın dışarıdan ışık almasını önler. Ürünün üst kısmına kornişe takılabilmek için perde estraforu dikilmiştir. Cipcici Küçük Prens temalı tek kanattan oluşan blackout perdeyi 30 derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ürünü incelemek ve satın almak içintıklayabilirsiniz.

Patavat – Küçük Prens Kar Küreli Gece Lambası

El feneri şeklindeki tasarıma sahip Küçük Prens temalı kar küresi, 30 cm uzunlığındadır ve 10×10 cm ölçülerindedir. Küçük Prens kar küresi ışıklı olmasının sayesinde gece lambası olarak da kullanılabilir. 3 adet pille çalışan ürün, 5 farklı müzik seçeneğine sahiptir. Patavat Küçük Prens kar küreli gece lambası iki ayrı çalışma moduna sahiptir: Birincisi müzikli, ışıklı ve püskürtmeli özelliklerin hepsi bir arada kullanılabilirken diğeri ise ışıklı ve püskürtmeli özelliklerin aynı anda çalıştığı moddur. Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir