Farklı Zevk ve İhtiyaçlara Uygun En Güzel Kitaplık Modelleri

Farklı Zevk ve İhtiyaçlara Uygun En Güzel Kitaplık Modelleri

Hem evinize renk katan hem de kitaplarınızı sergilemenize imkan tanıyan kitaplıklar, evinizin havasını değiştirmenin en güzel yollarından biri. Eğer siz de evinizde küçük ama etkili değişiklikler yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! En güzel kitaplık modelleri listesinde sizler için araştırdık ve çok satan modelleri sizler için seçtik. İşte evinizi kalabalık bir görüntüden kurtaracak en kullanışlı kitaplık modelleri ve fiyatları…

1. WorldWooden 3’lü Halatlı Raf Kitaplık


En sevilen kitaplık modellerinden biri olan halat kitaplık, birçok farklı alanda da kullanılabiliyor. İster bahçenize ister evinize ister balkonunuza asabileceğiniz bu kitaplık, muhteşem bir atmosfer yakalamanıza yardımcı oluyor. Halat kitaplığı ister kitaplarınız ister dekoratif objeleriniz için kullanabilirsiniz. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

2. Eyibil Mobilya Asya 5 Raflı Modern Kitaplık


Klasik kitaplık modellerinden biriyle devam edelim! Hemen hemen her dekorasyona uyum sağlayacak beyaz kitaplıklar, sadelik isteyenler için harika. Üstelik Asya 5 Raflı Modern Kitaplık, geniş ölçüleri sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. İster salonunuzda ister odanızda kullanabileceğiniz bu model, dekoratif objeler için de harika. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

3. Kzy Mobilya Metal Kitaplık 5 Raflı


Biliyorsunuz ki endüstriyel tasarımlar son yıllarda epey popüler. Haliyle endüstriyel kitaplıklar da fazlasıyla seviliyor. Eğer siz de metalle ahşabın buluşmasını sevenlerdenseniz bu kitaplık tam size göre! İki farklı rengiyle evinizin her köşesine uyacak bu metal kitaplık, bitkiler ve objeler için de harika. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

4. Sanal Mobilya Cokko


1. kalite malzemeden üretilen Cokko kitaplık, basit ama şık tasarımlar sevenlere geliyor! Ceviz rengiyle kalbinizi çalacak bu kitaplık, kitaplarınızı ve objelerinizi sergilemek için harika. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

5. Platinreyon Platin Küp Kitaplık


Salonunuza renk katacak bu parça, hem kitaplık hem de dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Hatta çeşitli kutular ve sepetler kullanarak raflara renk katmanız da mümkün. Mumdan objeye, kitaptan bitkiye, dilediğiniz eşyaları sergileyebileceğiniz bu raflar; salonlar ve geniş odalar için oldukça ideal. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

6. WorldWooden Ahşap Doğal Masif 5 Katlı Raf Kitaplık


Masif ahşap aşıklarını buraya alalım! Endüstriyel tasarımın en popüler örneklerinden olan bu masif kitaplıklar, salonunuza farklı bir hava katmak için oldukça ideal. İster kitaplarınızı ister dekoratif objelerinizi sergileyebileceğiniz bu kitaplıklara bayılacaksınız. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

7. Wood House Kardelen


Eğer evinizde geniş bir alanınız varsa ve bu alanı şık bir kitaplıkla doldurmak istiyorsanız sizleri buraya alalım! Kardelen kitaplık sayesinde salonunuzda şık bir köşe oluşturabilirsiniz. Üstelik geniş rafları sayesinde dilediğiniz objeyi ve kitabı sergilemeniz de mümkün. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

8. Ofisbazaar Tree Kitaplık


Basit el aletleriyle kolayca kurabileceğiniz Tree kitaplık, farklı bir model arayanlar için oldukça ideal. Klasik kitaplık modellerinden sıkıldıysanız bu tip farklı kitaplık modellerine bir şans verebilirsiniz. Fazla yer kaplamayacak bu ürün, küçük evler için de ideal. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

9. Sanal Mobilya Beyaz Resital Kitaplık

kitaplık modelleri
Eğer dar bir alanınız varsa bu durum kitaplık kullanmanıza engel değil! Resital kitaplık sayesinde siz de evinizdeki dar alanları değerlendirebilir, odaların havasını değiştirebilirsiniz. Üstelik beyaz rengi sayesinde evinizin her köşesine uyacağına eminiz. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

10. WorldWooden Duvara Monte Kitaplık

kitaplık modelleri
Listemizdeki en popüler kitaplık modellerinden biri olan duvara monte kitaplıklar, farklı bir atmosfer yakalamak isteyenler için harika. Hem şık hem de sade bir görüntü sunan bu kitaplıklar, dekoratif objelerinizi ve bitkilerinizi sergilemek için de harika. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

11. Dekorister Venita Köşe Kitaplık

kitaplık modelleri
Farklı kitaplık modelleri arayanlar buraya! Venita köşe kitaplıklar, evinizdeki köşeleri değerlendirmenin en güzel yollarından biri. Üstelik kurulumları da oldukça kolay. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

12. Monte Sehpa Cube Kitaplık

kitaplık modelleri
İster odalarda ister salonlarda kullanabileceğiniz cube kitaplıklar, farklı renkleriyle kalbinizi çalacak! Kutu ve sepetlerle kullanabileceğiniz bu model, yalnızca kitaplık olarak kullanılmak zorunda da değil. Dilerseniz kitaplık, dilerseniz raf sistemi olarak kullanabileceğiniz cube kitaplıklar, listemizin en sevilen kitaplık modelleri arasında. Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

13. Mimilos R2

kitaplık modelleri
Kısıtlı bir alana sahip olanlar buraya! Bir kitaplık satın almak istiyorsunuz ancak evinizde yeterli alan bulunmuyor mu? O zaman Mimilos R2 tam size göre! Masaların, tezgahların üzerine yerleştirebileceğiniz bu kitaplığı duvara monte etmeniz de mümkün. yarattığı kargaşayı ve dağınıklığı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak bu ürüne bayılacaksınız! Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

14. Mavera Mobilya Metal Kitaplık

kitaplık modelleri
Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun olan bu model ise antika aşıklarına geliyor! Gold metal ayakları sayesinde evinizde farklı bir atmosfer yaratacak olan bu kitaplığı ister kitaplık ister raf sistemi olarak kullanabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, evinizin havasını değiştirecek! Ürüne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir