Bluetooth Hoparlör Almak İsteyenler İçin Her Bütçeye Uygun En İyi Tavsiyeler

Bluetooth Hoparlör Almak İsteyenler İçin Her Bütçeye Uygun En İyi Tavsiyeler

Sosyal bir ortam müziksiz olmaz. Olması teklif dahi edilemez. 2 arkadaş oturup muhabbet ederken bile arkadan bir müzik sesi gelmediğinde bir eksiklik olduğu hissedilir. Bluetooth hoparlör tam da bu yüzden son zamanların en popüler teknolojik aletlerinden biri haline geldi. Kabloyla, prizle, şunla, bunla uğraşmadan gittiği her yerde müziğini açabileceği bir hoparlörü olsun istiyor insan. Bluetooth hoparlörler de bu görevi layığıyla yerine getiriyor.

Bu listemizde bütçeniz ne olursa olsun aradığınız bluetooth hoparlörü bulmanızı sağlayacağız. Bunu yaparken de aklınızda soru işareti bırakmamaya çalışacağız. İşte kaliteli ve ucuz bluetooth hoparlörlerden en iyi blueetooth hoparlöre, her bütçeye uygun bluetooth hoparlör tavsiyeleri.

1- Fiyat performans canavarı bluetooth hoparlör: Tronsmart Element T6 Plus

tronsmart element t6 plus bluetooth hoparlör

tronsmart element t6 plus bluetooth hoparlör
400 TL altına iyi bir bluetooth hoparlör arayan okuyucularımız için iyi bir seçenek ile başlıyoruz listemize. Tronsmart Element T6 Plus, fiyatına göre başarılı bir ses kalitesinin yanında, su geçirmeme özelliği, şık tasarımı, kolay taşınılabilirliği, uzun pil ömrü ve güçlü bağlantı kalitesiyle geliyor. Bütçeniz bu civardaysa güvenerek alabileceğiniz bir bluetooth hoparlör olduğunu söyleyebiliriz. Malzeme kalitesi de uzun yıllar kullanabileceğinizin sinyallerini veriyor.

Ürünü daha detaylı incelemek ve en uygun fiyata satın almak için .

2- Almışken en iyisi olsun diyenlere: JBL Charge 4 Bluetooth Hoparlör

jbl charge 4 bluetooth hoparlör

jbl charge 4 bluetooth hoparlör

Ses kalitesi, fiyat, taşınılabilirlik, tasarım ve diğer tüm özellikler göz önünde bulundurulduğunda en iyi bluetooth hoparlör JBL Charge 4 diyebiliriz. Daha yüksek fiyatlara çıktığınızda ses kalitesi daha iyi seçenekler bulabilirsiniz fakat taşınabilirliği olmadığında pek bir anlamı kalmıyor. Güçlü basları ve temiz tizleriyle JBL Charge 4, yaklaşık 1000 TL bütçe ile gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir seçenek.

3- Daha uygun fiyatlı bir bluetooth hoparlör arayanlara: Anker SoundCore Flare

Anker, son yıllarda uygun fiyatlar karşılığında yüksek performans sunan hoparlörleri, kulaklıkları ve ses sistemleriyle gündemde olan bir marka. SoundCore serisi de bu alanda daha yüksek fiyatlı bluetooth hoparlörlerle kafa kafaya bir performans ile karşımıza çıkıyor. Flare, önceki maddede verdiğimiz JBL Charge 4 kadar iyi bir ses kalitesi ve pil ömrüne sahip olmasa da bu fiyata bulabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğuna garanti verebiliriz. Şık tasarımı ve ortamı renklendirecek ışıklı tabanıyla Anker SoundCore Flare, bütçesi 400-450 TL civarı olanlara ilk önerimiz.

4- Sürekli yanında taşımak isteyenlere: JBL Clip 3

JBL’in bir diğer ürünüyle listemize devam ediyoruz. Clip 3 modeliyle JBL, boyundan büyük işlere kalkışan bir hoparlör sunmuş bizlere. Şayet oldukça ufak bir bluetooth hoparlör olmasına rağmen ses konusunda oldukça başarılı. Üstelik bu ufacık aleti çantanıza atabilir, hatta kancası sayesinde bir yerlere takıp kolayca istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Fiyatı da 300 TL. Bu fiyata daha iyisi pek kolay bulunmaz.

5- “O kadar para veremem, işimi görsün yeter” diyenlere: Xiaomi Mini 4.0

Bütçeniz 100 TL’nin altındaysa pek bir beklentiniz olmadan alışveriş yapmak zorundasınız maalesef. Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin cep boy bluetooth hoparlörü Mini 4.0 bu fiyata sizi yarı yolda bırakmayacak en iyi seçenek diyebiliriz. Temiz bir ses ve yüksek ömürlü malzeme kalitesine sahip, üstelik cebinize koyup taşıyabileceğiniz bir hoparlör.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir